o nas.

Kim jesteśmy?

Poznajmy się

Nie przeczytasz tutaj, iż jesteśmy najlepszymi specjalistami do spraw e-marketingu na rynku, bo to nieprawda. Cechuje nas jednak coś, czego zapewne wymagasz od swoich pracowników i partnerów biznesowych. Mowa o zaangażowaniu, dokładności i przede wszystkim terminowości.

Nie są to tylko puste słowa, bowiem za nimi idą czyny – nasze zakończone, jak i nadal trwające projekty, a wraz z nimi zadowoleni partnerzy. Osoby, które stawiały przed nami wyzwania z różnych obszarów marketingu internetowego. Wyzwania, które pomogły rozwinąć wiele biznesów, jak i nas samych – dokładając kolejne cegiełki do naszych umiejętności i doświadczeń.

about-bg

zespół

strefa marktera

 • Malwina Maier
   Malwina Maier Content Marketer
  • Dawid Kopicki
    Dawid Kopicki Specjalista ds. SEO i eCommerce

   W czym Ci pomożemy?

   Kampanie SEM

   Optymalizacja

   Pozycjonowanie

   Audyty SEO

   Facebook Ads

   Prowadzenie bloga

   Teksty na stronę

   Opisy produktów

   Zaplecza SEO

   Marketing szeptany

   Social media

   Obsługa techniczna

   Dobór

   Dobór

   Dzięki naszej wiedzy jesteśmy w stanie dobrać odpowiednie działania z obszaru e-marketingu, które przyniosą określone rezultaty w Twoim biznesie.

   Doprecyzowanie

   Doprecyzowanie

   Możesz nam w pełni zaufać – wspólnie doprecyzujemy wszelkie działania marketingu internetowego do Twoich najmniejszych oczekiwań.

   Działanie

   Działanie

   Systematycznie realizowane działania z obszaru marketingu internetowego, potrafią przynieść ogromne rezultaty. Zajmiemy się tym za Ciebie!

   mamy serce

   do Biznesów

   Twoi Specjaliści ds. e-Marketingu
   StrefaMarketera.pl © 2024