o nas.

Kim jesteśmy?

Poznajmy się

Nie przeczytasz tutaj, iż jesteśmy najlepszymi specjalistami do spraw e-marketingu na rynku, bo to nieprawda. Cechuje nas jednak coś, czego zapewne wymagasz od swoich pracowników i partnerów biznesowych. Mowa o zaangażowaniu, dokładności i przede wszystkim terminowości.

Nie są to tylko puste słowa, bowiem za nimi idą czyny – nasze zakończone, jak i nadal trwające projekty, a wraz z nimi zadowoleni partnerzy. Osoby, które stawiały przed nami wyzwania z różnych obszarów marketingu internetowego. Wyzwania, które pomogły rozwinąć wiele biznesów, jak i nas samych – dokładając kolejne cegiełki do naszych umiejętności i doświadczeń.

about-bg

zespół

strefa marktera

  • Malwina Maier
    Malwina Maier Content Marketer
  • Dawid Kopicki
    Dawid Kopicki Specjalista ds. SEO i eCommerce

W czym Ci pomożemy?

Kampanie SEM

Optymalizacja

Pozycjonowanie

Audyty SEO

Facebook Ads

Prowadzenie bloga

Teksty na stronę

Opisy produktów

Zaplecza SEO

Marketing szeptany

Social media

Obsługa techniczna

Dobór

Dobór

Dzięki naszej wiedzy jesteśmy w stanie dobrać odpowiednie działania z obszaru e-marketingu, które przyniosą określone rezultaty w Twoim biznesie.

Doprecyzowanie

Doprecyzowanie

Możesz nam w pełni zaufać – wspólnie doprecyzujemy wszelkie działania marketingu internetowego do Twoich najmniejszych oczekiwań.

Działanie

Działanie

Systematycznie realizowane działania z obszaru marketingu internetowego, potrafią przynieść ogromne rezultaty. Zajmiemy się tym za Ciebie!

mamy serce

do Biznesów

Twoi Specjaliści ds. e-Marketingu
StrefaMarketera.pl © 2022